Melekler Kahvesine Hoş Geldiniz…

Melekler Kahvesi İlkleri Başarmıştır…

Kurumumuz 2001 yılının Eylül ayından itibaren faaliyette olup 6 masa 36 kişilik kapasitesi ile başladığı kafe hayatına şu anda 8 salonu ve iki bahçesiyle 250 kişilik kapasitesi ve gün içerisinde ortalama 1.000 kişiye hizmet veren iki katlı iç dekoru sanatsal bir konsepte sahip zengin menüsü, titiz ve güler yüzlü servis ile misafirlerin damak tadına büyük önem vermekte olan 30.000’i aşkın üyesi ile bir çok ilki faaliyete geçiren kafe kültürünü genişleterek kültür ve eğlence merkezi olmuştur.

Türkiye’de promosyon dahilinde eğlence amaçlı kahve ve tarot falı baktıran ilk kafe olup ayrıca oyun mekanı olarak da gündeme gelmiştir.

Fallar çıkıyor ama nasıl?

Hiç kimse gelecekte olan şeyleri bilmesi mümkün değildir.(Hz. Süleymanın Emrinde çalışanlar 20 gün boyunca öldüğünü bilmiyorlar.) Bunu kim söylüyosa yaalaan söylüyordur..Ama çıkıyor…

.Efendim size naassıl çıktığını anlatıyım..   Eğer çaalıştığınız iş yerinde iş vereniniz sizi işten çıkarmayı düşünüyorsa bu bilgiyi size gönderiyor.Bu bilgi sizin etrafınızda ki Enerji dalganıza yapışıyor. Eee bizimkilerde bu enerjiyi yakalıyor. Yani oluşmuş şeyleri tahmin edebiliyorlar.Ama oluşmamış hiç bir şeyi kimse bilemez. Biri sizden hoşlanıyorsa bunuda bilebilirler sizde olan bilgileri YADA sizin beklentilerinizi korkularınızı yakalayabilirler.