1. Yaren Kaygısız dedi ki:

  2 hafta önce fal baktırmak için gittim, gamze diye bir falcı önerdiler. keşke öneri almasaydım baktırdığım en kötü faldi kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 2. Burak dedi ki:

  Gitti sanmıştım geri dönmüş. Ata gelmiş hoş gelmiş. Gerçekten üstüne tanımam. O ayrı biri. Teşekkürler.

 3. REYHAN dedi ki:

  Halil bey dedikleriniz çıktı falınız fallandı hafta içi yanınızdayım arkadaşlarımla görüşmek üzere

 4. Reyhan gul dedi ki:

  Selam gecen hafta fal baktırdık efsane bırı baktı ata adı. Çok memnun kaldık önümüzdeki hafta yenıden geleceğiz ata bey orda olsunn ?

 5. Sadiye sonmez dedi ki:

  Merhaba, fal baktirnaya geliyorum Ata bey geri dönmüş harika bir falcı surekli size geliyorum. Harika bir insan surekli olmasi istiyorum.

 6. Cansu demir dedi ki:

  ATA süpersin herşeyi bildin. Enerjime enerji kattın. Süpersin dediklerinin bir bir çıkması olayyyyyyyyyyy 🙂 süpersinnnnn 😉

 7. Şebnem dedi ki:

  Merhabalar melekler kahvesi tanınmış güzel bir işletme severek Geldigim müthiş bir mekan ve orda birde müthiş bir MELDA VAR Bence falının üstüne fal yokkkk ne söylediyse Herşey bire bir çıktı ve şaşırmış bir halde rüyalarıma giriyor fala inanma falsız kalma derler ya aynen öyle melekler kahvesine gidip MELDA hanıma bir kere ugramanız gerektiğini söylemekten başka bir açıklama yapamam teşekkürler MELEKLER KAHVESİ BİZE BÖYLE MÜTHİŞ BİR FALCI SUNDUGUN İÇİN TEŞEKKÜRLER MELDA MÜTHİŞSİN SEVGİLER PARİSTEN EN YAKIN ZAMANDA YANINDAYIM ÖPÜYORUM KENDİNE İYİ BAK..

 8. Aysun Güler dedi ki:

  Selam MELDA BELÇİKADAN GELİP SENİ TANIMAK GÜZEL Bence Anlatılandan Daha Fazlasını Hak Ediyorsun Ben İlk Defa GELDİM Ve Denedim Ama Süpersin Bir Hafta içinde gerçekten Söylediklerin karşısında belki Diyodum ama cidden tebrik ederim seni tanımak güzeldi en yakın zamanda görüşürüz… BU ARADA MAHKEMEM SÜPER GEÇTİ SEVGİLER.

 9. Seda yenigün dedi ki:

  Melda her dediğin nokta atışı vallahi dediklerini yapıyorum tek bir söylediğinin tersini yapmadım ameliyatım İÇİN bu hafta gün aldım aynı dediğin oldu iki hafta sonra hastaneye yatıyorum bana verdiğin enerji ile kararımı iyiki verdim şimdi gelecek ileilgili daha umutluyum ve pozitif düşünüyorum sevgilim Yanımda hep olacağını söyledi ve bana gerçekten destek onu çok seviyorum iyiki hayatıma girdin Melda terapist gibisin İnan annemler de çok memnun kalktılar masadan slmları var ailece müdavininiz Melda öpüyorum

 10. Ahu Koç dedi ki:

  Hepsi tek tek çıktı 🙂 Teşekkürler Lora

Sende Yaz