1. Yasemin Şermin dedi ki:

  Katına falı baktirdik Gökhan’à gerçekten efsane bir fal aşk hayatimı okudu bütün kızlar şok olduk

 2. Berat Gençoğlu dedi ki:

  Bu zamana kadar baya fal bakırdım Gökhan beyin arapça falı üstüne fal görmedim tarih vererek anlattı yok böyle birşey kesinlikle artık Gokhan bey

 3. Özlem Güzeldere dedi ki:

  Merhaba Melda Hanım; beni hatırlar mısınız bilemiyorum fakat Nisan ayı ile ilgili vurgulayarak söylediklerinizin gerçekleşmesinin şaşkınlığı içindeyim.Görüşmek üzere

 4. Özlem Güzeldere dedi ki:

  Merhaba Melda Hanım; beni hatırlar mısınız bilemiyorum fakat Nisan ayı ile ilgili vurgulayarak söylediklerinizin gerçekleşmesinin şaşkınlığı içindeyim.En kısa zamanda tekrar yanınızdayım!

 5. Sibel Bayrak dedi ki:

  Bugun baktirdigim falda Melda hanim resmen
  herseyi bildi, cok dogru, net ve nokta atisi bakti. Cok etkilendim bu kadar dogru bakmasindan.

 6. Serap Yagcı dedi ki:

  Koray baktı ve uzun zamandır baktırdıgım en güzel faldı.Kimsenin bilemeyeceği şeylerden bahsetti arkadaşımla korktuk hatta 🙂 tesekkurler

 7. MUSTAFA KILIÇ dedi ki:

  Açıldığından beri gidiyorum ve geçenlerde Melda Hanıma baktırdım. Melda hanım harika fal bakıyor. söyledikleri gerçekleşmeye başladı. Harika bir falcı. Herkese tavsiye ederim.

 8. Deniz Cürekli dedi ki:

  Melda Hanım halâ yorumlarınızın etkisindeyim.Yolculuklar olaylar olaylar.En kısa sürede tekrar yanınızdayım.Teşekkürler! Efsanesiniz!!

 9. Turna Kartal dedi ki:

  Fala inanmam.Tamamen keyif olsun diye baktırdım.Ve falıma bakan Melda Hanım yorumlarıyla beni çok şaşırttı.Teşekkürler Melda Hanım!

 10. Bengisu KORKMAZ dedi ki:

  Melda hanım ağzına yüreğine sağlık tek kelimeyle inanılmazdın.Çevremdeki herkese anlattım falınızı artık sizi bırakmayız!!!

Sende Yaz