1. Selin dedi ki:

  Canım gamzem. Sadece falcım değil, bir çok konuda zekasından faydalandığım birisi o. İyi ki varsın. İyi ki böyle bir iş yapıyorsun. 2 yıldır 15 günde bir geliyorum. Aldığın her kuruşun hakkını veriyorsun.

 2. Aygüneş dedi ki:

  Büşra hanım ve Birsen hanıma fal batırdık çok memnun kaldık çok keyifliydi melekler kahvesine teşekkür ederim.

 3. Özlem öztürk dedi ki:

  Geçen gun Gamze hanima gelmiştim. Hayatimla ilgili nokta atışı seyler söylemişti. O kadar etkilendim ki sayfadaki yorumlari okudum.Melda hanimda cok övülmüş onada gideyim dedim bugün Melda hanima geldim.Fakat acik ara farkla söylüyorum Gamze hanim efsaneydi.Dusundugum kisinin sessiz harflerini verdi .yasadigi yer yasadiklarimiz ile ilgili yorumlari analizleri sanki bizimle yasamis gibi biliyordum. Hem ürktüm 🙂 hem de büyük bi saskinlik yasadim.Acik ara farkla ben Gamze hanimi tavsiye ediyorum.Pisman olmayacaksiniz emin olun

 4. Yunus dedi ki:

  Bu işi gerçekten yapıyorsunuz bu kadar anlamlı ve net bir şekilde samimi içten yaklaşımlarınız için teşekkürler ?? ??

 5. Nurse. dedi ki:

  Gamze Gamze Gamze..
  Her söylediğine ayrı ayrı şok oldum fakat tam dört senedir kafamı kurcalayan, acaba mı? dediğim ve asla öğrenemediğim ama evet ya bu yüzden diye düşündüğüm bir sorum vardı. Beni ilk defa gören sadece ismimi bilen Gamze, geçmişte bir adam var …. yüzünden ayrılmışsınız dediğinde neye uğradığımı şaşırdım..
  Bence efsane bir kadın, herkese tavsiye ediyorum.

 6. türkan kaya dedi ki:

  melda melda diyorum başka bişey demem hisleri yetiyor kartlar bahane melda şahane meldayı tanıdığım için çok şanslıyım daha dün baktırdım ve söylediklerinin birebir çıkması karşısında şoktayım nasıl ya diyorum melekler kahvesine gittiğinizde melda hanıma baktırmadan sakın dönmeyin

 7. Fal delisi dedi ki:

  Yine fal baktırdım yine ağzım 1 karış açık!!! Gamze harikasın bebeğim ? bir falcının söylediği her şey mi çıkar!? Seni çok seviyorum, enerjine hayranım. Seni tanıdığımdan beri hayatım değişti.

 8. Ebru Köylü dedi ki:

  Geçtiğimiz günlerde büyük bir umutsuzlukla gittiğim kafeden yüzüm gülerek çıkmama neden olan kadın Gamze. Hem güleryüxü hem söylediği şeyler beni kendime getirdi. Aşk hayatım için gittim ama okulumdan aileme kadar her şeyi konuştuk. Veeee 3 gün içinde aynı Gamze’nin dediği gibi eski sevgilimle barıştık. Artık her hafta gidiyorum. Resmen hem fal batırıyor hem de fark etmediğim yönleriyle olayları değerlendiriyorum. Giden herkes mutlaka Gamze’ye gitsin.

 9. Mutlu Kız dedi ki:

  İlk geldiğimde Gamze’ye sıra bulamayıp başka bir gün gelmek zorunda kalmıştım. Geldiğimde de önce enerjisi, sonra anlattıkları ve sonra da tavsiyeleriyle beni etkisi altına aldı. İş yerinde yükseleceğimi ve yurt dışına çıkacağımı söylemişti. Bir ay sonra yükselme haberim geldi ve Nisan’a yurt dışına çıkıyorum. Şimdi tek eksiğim aşk… En yakın zamanda aşk hayatım için yeniden Gamze’ye geleceğim. Teşekkürler Gamze herkese tavsiye ederim.

 10. Yaren Kaygısız dedi ki:

  2 hafta önce fal baktırmak için gittim, gamze diye bir falcı önerdiler. keşke öneri almasaydım baktırdığım en kötü faldi kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Sende Yaz