1. REYHAN dedi ki:

  Halil bey dedikleriniz çıktı falınız fallandı hafta içi yanınızdayım arkadaşlarımla görüşmek üzere

 2. Aysun Güler dedi ki:

  Selam MELDA BELÇİKADAN GELİP SENİ TANIMAK GÜZEL Bence Anlatılandan Daha Fazlasını Hak Ediyorsun Ben İlk Defa GELDİM Ve Denedim Ama Süpersin Bir Hafta içinde gerçekten Söylediklerin karşısında belki Diyodum ama cidden tebrik ederim seni tanımak güzeldi en yakın zamanda görüşürüz… BU ARADA MAHKEMEM SÜPER GEÇTİ SEVGİLER.

 3. Ayşen ünveren dedi ki:

  Melda Hanım size inanmıyorum bursadan kalktım geldim İYİKİ GELMİŞİM VE BURSADA RESMEN NAM YAPMIŞSINIZ İNANIN EŞİM VE BEN ÇOK ŞAŞIRDIK VE MUTLU OLDUK TEŞKKÜR EDİYORUZ ÇOCUK İÇİN ENDİŞELENİRKEN SİZ BİZE BİR DOKTOR OLDUNUZ SİZ FALCI DEGİLSİNİZ YA DAHA DAHA DAHA ÖTESİ İYİKİ VARSINIZ İNŞALLAH BUNU DUYAR VE GÖRÜRSÜNÜZ AİLECEK SİZİ ÇOK SEVİYORUZ İYİKİ VARSINIZ..

 4. Frida Kahlo dedi ki:

  Bugüne kadar gittiğim en iyi falcı Gamze. İsim vererek tek tek anlattı. Söyledikleri gerçekten doğruydu. Artık ondan başkasına fal baktırmam. Şiddetle tavsiye ediyorum..

 5. Evleniyoruz!! dedi ki:

  İstanbul’un en iyi falcısı Gamze! Sevgilimle ayrıldığımız zaman gitmiştim, barışacağımızı hatta evleneceğimizi söyledi? Bu Mayıs’ta düğünümüz var. ??

 6. Ceyda M dedi ki:

  Harika hizmet, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

 7. Umutsuz dedi ki:

  Genelde fal baktırmam ama arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine geçenlerde Gamze’ye fal baktırdım. Gerçekten hem enerjisiyle, hem söyledikleriyle hem de dobralığıyla beni etkisi altına aldı. Geçmişimin böyle açıklıkla çıkması ve geleceğim hakkında söylediği şeyler çok hoşuma gitti. Bu arada okuyorsa söylediği bir kaç şey de sanırım olmaya başladı. En kısa zamanda tekrar geleceğim. Teşekkürler Gamze

 8. Emel Gizem Selvi dedi ki:

  Merhaba, ben uzun zamandır Gamze hanıma fal baktırıyorum. Gerçekten hissederek size olan biteni söylüyor. Söyledikleri çıkıyor. Memnun ayrılacağınıza eminim. Ayrıca çok canayakın ve samimi biri. Söylediklerine itimat edin derim ben:)

 9. Seçil b. dedi ki:

  Kimse kusura bakmasında,geçenlerde bir fal baktırayım dedim.Bin pişman oldum.Kesinliklr falcınızı değiştirmeyin.Gamze abla birtanesin. Buraları oku.Öpüyoruzzz

 10. Gamze ateş dedi ki:

  Bugün emre beye fal baktırdım aklımı mı okudu içimimi açtı döktü bilemiyorum mükemmel diyorum susuyorum insan gerçekten hayret ediyor teşekkürler emre

Sende Yaz