1. Yağmur Solmaz diyor ki:

  İki gün önce Muzo’ya gittim ve gerçekten enerjisi iyiydi. Daha önce hep Emre’ye giderdim ama bunu artık değiştirdim. Kızlar Muzo’yu denemeyen varsa tavsiye ederim. Bu arada Türk Kahvesi’nin de tadı bir harikaydı. Kesinlikle oturmak için bile ideal bir yer.

 2. dilek bozdogan diyor ki:

  oradaki tüm falcılara fal baktırdım emre ve eren bey cok guzel fal bakıyor ama umut beyı kesınlıkle onerıyorum cok guzel fal bakıyor. bayıldımmm resmen .hayatımdakı tum olan olayları bildi ve cok guleryuzluydu :) kesınlıkle onerıyorum ….

 3. Ezgi diyor ki:

  Hangisinin verdiği tarihler daha çok tutuyor? Eren mi Emre mi? Ona göre birine gidicem, cevaplarsanız sevirim :)

 4. Alara kibar diyor ki:

  Bugun emre bey’e fal baktirmaya geldim, gercekten cok iyi fal bakiyor, hayatimdaki herseyi bildi, gelecegim hakkinda olan isteklerimi bildi, tavsiye ederim.

 5. Deniz İşçi diyor ki:

  Dün emreyi bazı yorumlarda okuduğum için gittim garsona sordum emre en iyisi ama bana dedikleri çıkmadı enerji meselesi dedi neyse sıra bana geldi sanki mahalle ablasından nasihat dinledim geçmişimle ilgili çok az şey tutturdu gelecekle ilgili dedikleri de benim yönlendirmemle oldu hatta şu an için dedikleri de çoo negatif enerji aldım tavsiye etmem muzo daha iyiydi

 6. Gözde diyor ki:

  Eskiden hep denize giderdim şimdi bayağıdır yok efsane iyi bakmıştı. Keşke geri gelse soracağım şeyler var hastalıkların iyileşiyor birden bir el dokunuyor dedi ve şimdi inanılmaz iyiyim bir doktor keşfettim şimdi iyiyim daha sonra barışa geldim falcıya hiç cevap vermem ben bakarken barış çok attı ama emre daha iyi çok hızlı konuşmasa. Melisaya bir arkadaşım bastırmış geçenlerde çok beğenmiş onu denicem birdahaki sefer

 7. Aleyna orkunoglu diyor ki:

  Falı ne kadara bakıyorlar bende baktırmak istiyorum da

 8. Aslı Kurutmaz diyor ki:

  Hayatımda böyle bir fal baktırmadım baktırabileceğimi de düşünmüyorum. Yemeklerinin harika olmasının yanı sıra bütün falcılar çok pozitif enerjiyle dolu. Her hafta giderim üşenmesem :-)

 9. irem diyor ki:

  Bugun gül diye birine fal baktirdim dogru bildigi seyler cikti ama tarih ya da diger soyledikleri cikar mi bunu bilmiyorum. Daha onceden güle baktiran oldu mu?

 10. Özge vural diyor ki:

  Gül hanım kesinlikle harika

Sende Yaz